Martin Jaroš – marketér a brzy možná i politik

Píše se rok 2018. Politiku sleduji poslední dobou téměř denně. Z mého pohledu je to jeden velký chaos. Lidé chtějí spasitele. Jenže ten se ne a ne objevit. (Spasitel je mýtus – z historie se lze snadno poučit.) Namísto spasitelů se však mohou objevovat buditelé. Pro mě je Martin Jaroš velkým překvapením. Věřím, že má na to stát se významným buditelem, ale i sjednocujícím prvkem – nejen pro racionálně uvažující část populace. On má na to ovlivňovat pozitivně i masy lidí, které rozum používají jen v omezené míře, nebo zkrátka nemají čas. Může se stát moderním politikem, aniž by se podobal těm tradičním, kterým dnes již téměř nikdo nevěří.

Martin Jaroš

https://domaci.ihned.cz/c1-66111130-zalozim-novou-stranu-nejsem-zdivocely-velkouzenar-jako-babis-a-chci-s-nim-zmerit-sily-rika-jaros

Je samozřejmě těžké odhadovat, jak se panu Jarošovi bude vést ve volebních debatách, ale pokud se dobře připraví (zejména vytrénuje-li ovládání emocí), mohl by to soudě podle současné úrovně jeho vystupování zvládat dobře. Držím palce. Česko dnes podobné lidi potřebuje.

Martin Jaroš na Facebooku
osobní blog

Komentář:

  • 4.12.2018 at 10:45
    Permalink

    Vaše hesla bych ještě doplnil o moto amerických výzkumníků a techniků: Jde to, i když teď nevíme jak, ale my na to přijdeme!!!

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *