Martin Jaroš – marketér a brzy možná i politik

Píše se rok 2018. Politiku sleduji poslední dobou téměř denně. Z mého pohledu je to jeden velký chaos. Lidé chtějí spasitele. Jenže ten se ne a ne objevit. (Spasitel je mýtus – z historie se lze snadno poučit.) Namísto spasitelů se však mohou objevovat buditelé. Pro mě je Martin Jaroš velkým překvapením. Věřím, že má na to stát se významným buditelem, ale i sjednocujícím prvkem – nejen pro racionálně uvažující část populace. On má na to ovlivňovat pozitivně i masy lidí, které rozum používají jen v omezené míře, nebo zkrátka nemají čas. Může se stát moderním politikem, aniž by se podobal těm tradičním, kterým dnes již téměř nikdo nevěří.

Martin Jaroš

https://domaci.ihned.cz/c1-66111130-zalozim-novou-stranu-nejsem-zdivocely-velkouzenar-jako-babis-a-chci-s-nim-zmerit-sily-rika-jaros

Je samozřejmě těžké odhadovat, jak se panu Jarošovi bude vést ve volebních debatách, ale pokud se dobře připraví (zejména vytrénuje-li ovládání emocí), mohl by to soudě podle současné úrovně jeho vystupování zvládat dobře. Držím palce. Česko dnes podobné lidi potřebuje.

Martin Jaroš na Facebooku
osobní blog

One thought on “Martin Jaroš – marketér a brzy možná i politik

  • 4.12.2018 at 10:45
    Permalink

    Vaše hesla bych ještě doplnil o moto amerických výzkumníků a techniků: Jde to, i když teď nevíme jak, ale my na to přijdeme!!!

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *