Checklisty pro Czecklist Club

Zaškrtávací seznamy jsou tím hlavním, čemu vděčíme za skutečnost, že letecká doprava je nejbezpečnějším druhem dopravy. Při kontrole technického stavu letadel neexistuje možnost něco opomenout. Technici musí vždy do posledního detailu prověřit podle standardizovaných postupů všechny součástky a odškrtnout jednotlivé prvky v zaškrtávacím seznamu. Budete-li se stejnou zodpovědností používat zaškrtávací seznamy ve svém životě, automaticky se vše začne zlepšovat.

Představíte-li si život jako cestu, potom nechcete-li havarovat nebo přijít do „starého železa“ příliš brzy (anebo se dostat do spirály úpadku namísto do spirály růstu), potom pečlivé sestavení osobních a pracovních zaškrtávacích seznamů je sázka na jistotu. Pro inspiraci si můžete ukázku základního osobního checklistu stáhnout a upravit k obrazu svému.

zaškrtávací seznam

Základní checklist

Základní checklist, neboli česky odškrtávací seznam, slouží k budování a upevňování pro vás důležitých návyků. Jednoduše si jej upravte podle svých osobních cílů, vytiskněte a mějte jej každý den před sebou na pracovním stole. Potřebovat budete ještě tužku či pero (taková ta věc, co se s tím kdysi psalo před zjevením klávesnic). Zaškrtávat zvládne každý. Nemusíte vzpomínat, jak se píší písmenka!

doc
Soubor ve Wordu (libovolně upravte pro své potřeby)

pdf
Soubor v PDF (jen pro inspiraci)

 

Soubor ve Wordu si libovolně upravte podle svých potřeb, preferencí, problémů, které potřebujete urgentně řešit. Soubor v PDF je zde jen pro ty z vás, kteří nemáte Word, abyste měli možnost vytvořit si něco podobného dle vzoru.

Začnete-li používat checklisty tohoto typu, automaticky se stáváte členem Czecklist klubu. 😉

[na dalších checklistech se pracuje]