50 způsobů jak si přivydělat

V knize 50 způsobů jak si přivydělat objevíte nejen konkrétní inspirace na různé zdroje přivýdělku, ale také reálné zkušenosti a postupy. Popisuji například i jak lze uspět na YouTube. Pomohu Vám ušetřit hodně času a trápení a vyhnout se některým slepým uličkám.

Nelze najít zázračný zdroj příjmů. Je však možné „zázračně“ se změnit v člověka, který nemá problém přimět se překonávat jakékoliv překážky a tvořit hodnoty, za což jsme potom přirozeným způsobem odměňováni.

Zabývám se na řadě míst v knize také tím nejdůležitějším, což je marketing. Bylo by úžasné, kdyby stačilo vytvořit dokonalý produkt a zákazníci by jej potom našli sami. Jenže svět funguje docela jinak. Informační prostor je přesycený. Nikdo vaše služby či produkty nenajde, nebudete-li aktivně dávat o sobě vědět.

Zbavte se negativních přesvědčení a začněte v sobě kultivovat myšlení úspěšných

Většina lidí, kteří nedosáhnou na vyšší příjmy, nebo nemohou najít dobrou práci, je uvězněna ve stereotypním negativistickém myšlení, které si jen málokdy uvědomují. Když tento zlozvyk prolomíte a nahradíte každodenním konstruktivním myšlením, začnou se dít zázraky.
50 způsobů jak si přivydělat

Bojujete s prokrastinací?

Nemůžete se přimět dělat náročnou práci?

Nevěříte si?

Nechce se vám učit se novým dovednostem, i když už jste pochopili, že se bez toho dnes již neobejdete?

Potom je kniha, kterou zde (a jen zde) můžete ihned zakoupit a začít studovat, jasná volba.

Co dělat, když se bojíte konkurence?

Na řadě míst jsem se rozepsal o LEAN filosofii (přiblíženo na příkladě štíhlé výroby), díky které lze vítězit nad běžnou konkurencí a zajistit příjmy třeba i v dobách těžké hospodářské krize. V každé firmě a v každé domácnosti je spousta nepořádku, třecích ploch, úzkých průchodů, zbytečností, odpadu … a přitom si tyto základní ztrátové chyby lidé ani neuvědomují!
Když pochopíte a ovládnete LEAN filosofii, můžete začít konkurovat i v oblastech, do kterých by se jen tak někdo neodvážil pustit. Principy štíhlé výroby lze aplikovat na vše. Můžete díky tomu nabízet dokonalejší výrobky či služby než konkurence a srazit náklady na nejnižší možnou cenu. Je to sice filosofie náročná na přemýšlení a zejména je zapotřebí naučit se překonávat vnitřní odpor ke změnám, nicméně kdo se tyto věci naučí, mravenčí pílí zvládne překonat jakékoli výzvy. Principy štíhlé výroby aplikované dlouhodobě každý den, vás během několika málo měsíců či roků změní k nepoznání.

Jak tahat moudra z AI

Nakonec jsem zařadil ukázku rozhovoru s nejpokročilejší současnou umělou inteligencí na téma jak získávat zákazníky na Facebooku. Stejným způsobem potom můžete těžit informace od AI, šité na míru přímo pro vás, ať už se budou týkat strategií pro získávání práce, zakázek či peněz, nebo zlepšování kvality vašeho života obecně.

Objevíte, co je v pracovním životě tím hlavním, díky čemu lze začít i vydělávat. V knize popisovaných 50 způsobů jak si přivydělat, sice spadá do nejužšího výběru pracovních možností, které jsou realistické a peníze přinášejí, ale poslouží vám hlavně k lepšímu pochopení principů dosahování úspěchu.

 

přehled kapitol

 

Kniha je ke stažení ve formátu PDF, a sice ihned po úhradě částky 230 Kč.

Počet stran: 175
Autor: Petr Franěk (autor článků na webu filosofie-uspechu.cz)

Dotazy směrujte prosím na psavec@email.cz.

 

Platbu za knihu lze provést níže prostřednictvím platební brány.

Po přijetí platby obdržíte e-mail s odkazem ke stažení PDF souboru.

 


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.