Denní plánovač Taurus

Plánovač Taurus je plánovač poslední generace a je určen ke každodennímu používání. Součástí je návod s objasněním celého konceptu. Podrobné informace o práci s tímto plánovačem si můžete nastudovat na stránce Jak používat plánovač.

Denní plánovač Taurus
Kroužková drátěná vazba. Přední strana je vyražena stříbrně (kovová lesklá stříbrná). Luxusní vzhled umožňuje věnovat plánovač i jako dárek. Pero není součástí plánovače.

Jaká je cena za získání jednoho produktivního dne?

Náklady na jeden produktivně strávený den pomocí tohoto plánovače jsou 5 Kč/den. Kolik můžete díky kvalitně naplánovaným úkolům získat za den peněz navíc za pouhou pětikorunu? Okamžitě v ten den asi mnoho ne, ale když ve svém soustředěném snažení pokračujete dlouhodobě, dochází k synergickému efektu a po dokončení větších cílů se začnou objevovat nečekané výsledky (např. v podobě skokového zvyšování příjmů).

Plánovač obsahuje celkem 55 listů, z toho 45 listů je určeno pro plánování jednotlivých dnů, 5 listů pro rozbor cílů. Listy jsou potištěné oboustranně a vystačí minimálně na 90 dnů.

Investice do plánovače se mnohokrát vrátí, ale pouze budete-li jej používat. Důraz je v tomto systému kladen na vykonávání úkolů podle priorit (tj. od nejpřínosnějších po méně důležité úkoly), čemuž předchází plánování.
Nedílnou součástí denního plánovače je také souběžná podpora fyzického a duševního zdraví. Zaškrtáváte ušlé/uběhnuté vzdálenosti, sledujete kvalitu stravy, snižujete stres, posilujete svou imunitu, navyšujete svůj energetický potenciál.

Denní plánovač Taurus

Formát: A4
Vazba: drátěná
Počet listů: 55
Gramáž listů: 120 g/m2 (pro srovnání: kancelářský papír má 80 g/m2)
Potisk: oboustranný
Gramáž desek: 280 g/m2

Tisk a expedici zajišťuje Printia a sice do čtyř pracovních dní od přijetí platby.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.