20 zaručených rad, jak se v životě pěkně (p)odpálit

Internet je plný návodů, jak dosahovat úspěchu, ale lidé se o takové informace ve skutečnosti nezajímají. Stačí se zamyslet nad tím, které jsou nejprodávanější „noviny“ – Aha! Blesk!
Pokusím se přizpůsobit v následujícím příspěvku choutkám většinové populace. Rozhodl jsem se napsat návod, jak si pořádně ztrpčit život. V novinách a televizních zpravodajstvích se nám k tomu snaží pomoci většinou jenom působením na podvědomí.
Lépe nastudovat a začít aplikovat účinné postupy vědomě. Neměl by to být žádný problém. Mnohé z postupů možná již praktikujete, ale to neznamená, že se nedají ještě více zdokonalit nebo do svého repertoáru zařadit nové metody.

Cítíte to vnitřní natěšení? Těšíte se? Dobrá. Drže si čepice a koule. Začínáme!

 

 

1. Všechno si berte osobně

Vždyť jste středem vesmíru! Každý vás pozoruje a směje se vám. Jdou po vašich penězích, jdou po vás, na všechno jste sami.

 

2. Pomlouvejte

Pomlouvejte každého koho znáte a kdykoliv to jen bude možné. Neváhejte, protože vaše společenská důvěryhodnost a hodnota se tím bleskově sníží. Potřebujete-li spolehlivě rozvrátit své vztahy, naučte se dobře i následující metody.

3. Kritika je základ

Kritizujte každého koho jen můžete, zejména své spolupracovníky, partnery a kohokoliv, kdo se vám připlete do cesty. Nezapomeňte na děti! Kritiku potřebují jako sůl! Všechno dělají beztak špatně a potřebují se naučit od vás jak to dělat ještě hůře.

4. Sebestřednost – bez té jste nula

Mluvte zásadně jenom o sobě. Pokuste se naházet všechny své problémy na co nejvíce lidí. Lidé milují, když se jim druzí svěřují se svými problémy. Hlavně je nikdy nepouštějte ke slovu.

5. Litujte se

Je důležité říkat každému, jak se máte špatně, jak vás všichni štvou, jak vás všude bolí a jak se těšíte na svoji kremaci. Uděláte tím na druhé dobrý dojem.

6. Vytahujte se nad ostatní

Snažte se lidi při každé příležitosti zesměšňovat. Dokažte jim, že jste nejlepší! Pokud by se nedařilo, řekněte jim alespoň, že jsou to pitomci. Jistě vaší podporu ocení.

7. Vždy máte pravdu a nic než pravdu

Ano, víte to už dlouho, ale možná jste si tím nebyli jistí. Máte pravdu. Nikdy se nemýlíte. Proto musíte svou pravdu vždy prosadit. Ti lidé okolo vás jsou tak hloupí a neinformovaní. Ubožáci. Vysvětlete jim jak se věci mají.

8. Tupě následujte druhé

Nikdy nebuďte v ničem aktivní, nic nezačínejte sami. Dělejte přesně to, co dělají masy. Sledujte co nejčastěji televizi. Věřte do slova a do písmene všemu co v televizi slyšíte a vidíte. Svět je jedna velká krvavá bouračka plná nemocí, podvodníků, hrůzy, válek a běsu. Zalezte pod kamínek, ale hlavně se zařaďte do stáda. A buďte zticha.

9. Podpořte svoji lenost!

Odevzdejte se plně nicnedělání. Udělejte si ze života jedny velké prázdniny. Ostatní mohou pracovat za vás. Rozhodně nikomu nevycházejte s ničím vstříc. Potřebuje někdo něco? Ať si trhne nohou! Umožněte lenosti zakořenit ve všech oblastech vašeho života. Bude to příjemné jako krásná nemoc, která budete-li mít štěstí, vás upoutá třeba i po zbytek života na lůžko. Jen si to představte.

10. Žijte pouze v minulosti nebo v temných představách o budoucnosti

Všechny vaše vzpomínky jsou přesně to, co se děje kolem. Bolest, strach a utrpení. Život je jedna velká křivda. Snažte se stále si vybavovat všechno zlo, kterého pořád nemáte ještě dost. Pokud by vzpomínky nestačily, začněte si představovat, co všechno se může stát. Může vás porazit auto, napadnout virus ptačí chřipky, udeřit do hlavy meteorit a milion dalších katastrof. Paráda!
Žít v přítomnosti se velmi nedoporučuje. Žádná přítomnost neexistuje. Teď nesedíte u počítače a nečtete tento článek. Ve skutečnosti vás jenom jímá hrůza z minulosti a ukrutné obavy z budoucnosti.

11. Přejídejte se

Pěkně si nacpat bříško je moc a moc důležité.

12. Jezte především následující stravu

Uzená a smažená jídla – pomohou vám v zanášení těla toxickými látkami.
Sůl je nutné dávat ve velké míře do všeho. Vždyť to znáte už z pohádky – Sůl nad zlato! Drobné krystalky soli v kapilárách vašeho oběhového systému vám pomohou navázat kontakt s přátelskými bytostmi z druhé strany. Pomohou také mléčné výrobky a hodně konzumovat cukr. Oslaďte si život ať máte šťávu.

13. Odmítejte jakýkoliv pohyb

Pohyb může mít katastrofální důsledky pro tuk ve vašem těle, kterého nikdy není dost. Pohybem trpí všechny svaly, kosti a především oběhové ústrojí. Umožněte zeslabení vašeho organizmu a vychutnejte si některou z příjemných civilizačních nemocí – dokud je čas. Pomůže vám brouzdání po internetu. Čím více, tím lépe.

14. Zodpovědnost přenechte státu

Přenechejte veškerou zodpovědnost úřadům. Nechte za sebe rozhodovat druhé. Je to bezpečné, nemusíte při tom přemýšlet ani nic dělat. Hlavně je zapotřebí se vším souhlasit. Největší bezpečí si zajístíte tak, že se vzdáte všech svých práv. Začněte s tím ještě dnes.

15. Peníze jsou všechno

Peníze nemůže nic nahradit. Peníze jsou skutečné hodnoty. Až budete mít jednou mnoho a mnoho zelených papírků, můžete si teprve začít užívat život. Jinak to nejde. Musíte vydělávat milióny, šetřit každou korunu a potom to rozjeďte … naplánujte si pořádný mejdan v domově důchodců.

16. Smiřte se vždy s tím, co vám kdo nabízí

Nikdy společnostem a obchodníkům, u kterých nakupujete, nedávejte najevo jakékoliv své nesouhlasné postoje. Vždy se smiřte s tím, jaká je nabídka. Například zelená rajčata či pancéřové mango se naučíte konzumovat raz-dva, budete-li se dostatečně dlouho přemáhat.

17. V práci …

Buďte zticha, držte hubu a krok. Pokud máte nápad, jak něco vylepšit, nechte si to laskavě pro sebe. Váš nadřízený na vás není zvědavý.
Přetěžují vás? Tak pracujte rychleji a déle! Hlavně nikomu neříkejte, že jste lidi a ne roboti. Pokud se na to přijde, máte vyhazov zaručený. Raději se odnaučte spát. Zvládnete-li chodit do práce 24 hodin denně, máte vyhráno.

18. Buďte perfekcionisté

Namísto hloupé snahy být jen lepší, se snažte být úplně nejlepší. Všechno musí být dokonalé. Za každou cenu! Perfekcionismus obsahuje vše co potřebujete, mínus reálný život. Smrt je perfektní! Nemůžete se dočkat?

19. Podvolte se zlozvykům

Nenechte se mýlit, kouření je zdravé. Je to skvělá příprava na ovzduší v dolních patrech. Dobře se připravujte. Pomozte i svým kamarádům. Nabídněte jim přátelství s cigaretou.
Je libo nějakou tvrdší drogu? S chutí do toho. Nebeská extáze je od vás co by kamenem dohodil. V životě se zkrátka musí zkusit všechno.

20. Nikoho nemilujte a především ne sama sebe

Pokud vám nepomohlo k cestě na skluzavku nic z toho všeho nahoře, tato poslední rada vás tam zaručeně dostane.
Nedovolte, aby z vás vyzařovala byť jen trocha lásky. Zabraňte lásce v projevení a váš život se stane dokonale bezúčelným.

————————————–

„Bože!“
Světlo na konci tunelu: „Ano?“
„Kde to jsem? … Co ode mě chce ten džentlmen s vidlemi? … A proč je tu sakra takové vedro!?!“

 

Nebojte se, je možné propadnout se ještě mnohem hlouběji. A je to jenom na vašem rozhodnutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *